Laboratorium Bioróżnorodności

Projekt „Laboratorium Bioróżnorodności" był formą realizacji dwuletniego programu edukacji ekologicznej prowadzonego przez Fundację Park Śląski i dofinansowany przez WFOŚiGW w Katowicach.

Jego głównym celem było  stworzenie dzieciom i młodzieży możliwości rzetelnej edukacji o bioróżnorodności i osobistego doświadczania bioróżnorodności i urządzenie stałej pracowni bioróżnorodności działającej również po zakończeniu realizacji projektu jako stałe miejsce edukacji ekologicznej w Parku Śląskim. Obecnie w zajęciach w naszym laboratorium bierze udział około 5000 młodych mieszkańców województwa rocznie.

laboratorium

1. Klubu Książki Mówionej w Szpitalu Geriatrycznym informacje i zgłoszenia u Ewy, tel.666031514

2. obsługi Dnia Ziemi w Parku Śląskim 20 IV 2018 informacje i zgłoszenia u Ani, tel.666031192