V Konferencja Naukowa

V Konferencja Naukowa poświęcona będzie dylematom przyrodników, osób zarządzających zielenią,pasjonatów, ekologów, edukatorów i osób korzystających z terenów zielonych. Adresowana jest głównie do pracowników naukowych uczelni przyrodniczych, ale też edukatorów, nauczycieli, liderów ekologicznych organizacji pozarządowych. Konferencja uzyskała dofinansowanie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Udział w konferencji jest bezpłatny.

KOMITET ORGANIZACYJNY KONFERENCJI:

Anna Poraj – Fundacja Park Śląski;
dr Barbara Bacler-Żbikowska – Katedra i Zakład Botaniki Farmaceutycznej i Zielarstwa SUM, Fundacja Park Śląski;
dr Katarzyna Kowalik – Katedra i Zakład Botaniki Farmaceutycznej i Zielarstwa SUM, Fundacja Park Śląski,
Klaudia Cebulska – Uniwersytet Śląski, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Fundacja Park Śląski,
Patrycja Bieniek – Fundacja Park Śląski
Rafał Zduńczyk – Fundacja Park Śląski