Ekowolontariat

EKOWOLONTARIAT!

Fundacja Park Śląski staruje z nowym projektem- budujemy stałą grupę wolontariuszy na rzecz przyrody w Parku Śląskim!

Będziemy czyścić budki lęgowe, zimą dokarmiać ptaki, wiosną ratować żaby, monitorować chore drzewa, ułatwiać życie owadom zapylającym. Zadań przed nami mnóstwo!

Do każdego działania przygotujemy merytorycznie – wolontariuszom gwarantujemy udział w warsztatach i prelekcjach oraz działanie pod czujnym okiem fachowców z różnych dziedzin.

Pierwsze spotkanie grupy wolontariuszy – wtorek 4 czerwca godz.17.00 w siedzibie Fundacji (Aleja Gwiazd 2)! Zapraszamy osoby, które ukończyły minimum 13 rok życia.

Wolontariuszy PAW zapraszamy do działań:

• Kongres Obywatel Senior. Konferencja, sobota 8 czerwca – szczegóły Ewa
  • Gryfny Bieg, sobota 15 czerwca – szczegóły Ewa
  • Przygotowanie konferencji w Skansenie, poniedziałek i wtorek 24-25 czerwca – szczegóły Ewa